خدمات

دریافت خدمات با سرعت و به آسانی

معتقدیم که سرمایه هر شرکت اعتماد و رضایت مستمر مشتریان خواهد بود.

ارائه مدارک و مستندات فنی

کلیه اطلاعات و مدارک فنی از قبیل Datasheet، User Manual، Technical Documents، Instructions و... به همراه نقشه‌های قدرت و فرمان الکتریکی و چیدمان داخل تابلو بر حسب نیاز مشتری و در هنگام تحویل تابلو به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

آموزش

پس از بهره‌برداری از پروژه، این شرکت آماده خواهد بود تا کلیه آموزش‌های لازم از قبیل ایمنی، بهره‌برداری مناسب، تعمیرات، تعویض قطعات یدکی و اصول وارد کردن تنظیمات بعدی را در حضور مشتریان ارائه دهد.

خدمات نصب و بهره‌برداری

پس از تحویل پروژه این شرکت آماده ارائه خدمات فنی نصب و برقدار نمودن کلیه تجهیزات خواهد بود. نصب تأسیسات الکتریکی توسط کارشناسان و تکنسین‌های خبره و مطابق استاندارد برق ایران و استاندارد نصب تأسیسات الکتریکی در صنعت نفت صورت خواهد پذیرفت.

تماس مستمر با مشتریان

تمامی مشتریان در صورت ارتباط با واحد بازرگانی، می‌توانند پیشنهاد فنی و اقتصادی پروژه خود را با همکاری واحد بازرگانی و مهندسی شرکت فجر تابلو مرکزی تهیه می‌شوند را دریافت نمایند.

فرایند بی‌کیفیت برابر است با ضایع نمودن صنایع مادر

شرکت فجر تابلو مرکزی (FTM) صاحب تجربه، دانش، شناخت و پیوندی عمیق با تک تک مشتریانی است که به تکنولوژی و کیفیت فرایند تولید در این شرکت اعتماد کرده‌اند؛‌ چرا که نیاز به پشتوانه‌ای دارند که بتواند جوابگوی نیازهای امروزی آنها باشد و بهترین، سریع ترین و دقیق ترین خدمات را در هر نقطه از کشور در اختیار آنان قرار دهد.

ارتباط با ما

دفتر : تهران، خیابان سید جمال‌الدین اسدآبادی، خیابان 54، پلاک 10، واحد 15
تلفن: 88052909 - 88052908
دورنگار: 88034297
کارخانه: اراک، میدان امام خمینی، شهرک صنعتی شماره 1، انتهای بلوار امیرکبیر، خیابان شایگان
تلفن: 3-34130501-086

کاری از واحد تحقیق و توسعه شرکت فجر تابلو مرکزی. حق نشر محفوظ است.

جستجو